ЄБРР виділить 282 млн гривень на реконструкцію тролейбусної мережі Кропивницького

Рекомендації по реконструкції складе спеціальна комісія ЄБРР

Фото з відкритих джерел

Влада Кропивницького підписала з Європейським банком реконструкції та розвитку договір про кредит у 282 млн гривень на реконструкцію тролейбусної мережі. Про це повідомляє "Укрінформ".

Підписання договору між представниками ЄБРР та мером Кропивницького Андрієм Райковичем відбулося у центральному офісі банку в Києві.

"Кошти, виділені ЄБРР, будуть витрачені для модернізації тягових підстанцій, контактної мережі і оновлення рухомого складу у розмірі 282 мільйонів гривень. Ми зможемо закупити близько 20 тролейбусів з автономним ходом, але про точну кількість ми зможемо сказати пізніше," - заявив голова КП "Електротранс" Олександр Луценко.

Згідно з умовами укладеного договору, ЄБРР вишле в Кропивницький комісію, яка зробить технічні висновки і залишить рекомендації з модернізації та реконструкції.

"Вони повинні порекомендувати, що нам краще оновити і поміняти. Коли буде бачення про кількість підстанцій, які треба модернізувати, а також тролейбусні лінії, ми будемо бачити, скільки можемо купити тролейбусів", - пояснив Луценко.

Раніше повідомлялося, що у Львові мають намір в 2019 році закупити автобуси і тролейбуси за кордоном замість вітчизняних виробників.

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів