Яценюк та Аваков оголосили початок набору до кіберполіції

До кіберполіції, яка стала міжрегіональним територіальним підрозділом Національної поліції, планують набрати близько 400 співробітників

Старт набору до кіберполіції України оголосили сьогодні, 15 жовтня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС.

За словами глави уряду, проблема кіберзлочинності турбує не тільки Україну, але й увесь світ. Одним з аспектів тероризму є крадіжка і злом баз даних як зарубіжних, так і вітчизняних державних органів влади. Під загрозою злому можуть перебувати державні реєстри з персональними даними громадян. Захистити ці онлайн-сервіси від кіберзлочинців повинні працівники новоствореного департаменту.

Дали старт ще одній #НоваУкраїнськаПоліція, цього разу – кіберполіції. Вона захищатиме громадян від отримання злочинцями...

Posted by Арсеній Яценюк on 15 жовтня 2015 р.

Яценюк зазначив, що українські ІТ-спеціалісти є одними з найкращих у світі. Глава уряду підтримав рішення Авакова про створення нового підрозділу. До його технічного оснащення можуть приєднатися західні партнери. Крім того, МВС отримало право самостійно визначати заробітну плату кіберагентів.

Новини за темою: У поліцію Тернополя за перший день подали понад 1 тис. анкет

У кіберполіцію, яка стала міжрегіональним територіальним підрозділом Національної поліції, планують набрати близько 400 співробітників, серед яких - 187 інспекторів і 39 спеціальних агентів інформаційних технологій.

Нагадаємо, зарплата кіберполіцейських становитиме від 6 до 30 тис. грн.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков 11 жовтня анонсував створення в Україні кіберполіції. Він пояснював, що основними завданнями кіберполіції буде боротьба зі злочинами у сфері використання платіжних систем, електронної комерції, інтелектуальної власності та інформаційної безпеки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...