Як оформити субсидію в Україні: Інструкція від Мінсоцполітики

Субсидію призначають на рік - з травня до травня наступного року

Фото з відкритих джерел

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, які документи необхідні для оформлення субсидій. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Так, для оформлення субсидій від громадянина України потрібні лише заява і декларація про доходи. 

"Довідки потрібні, якщо громадяни бажають оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише фактично проживаючих у помешканні осіб. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради", - сказав він. 

За словами міністра, субсидію призначають на рік - з травня до травня наступного року. Її розмір розраховується окремо - на літній період, і окремо - на зимовий виключно на основі доходів зареєстрованих та фактично проживаючих у квартирі осіб. 

Він підкреслив, що у випадку, якщо допомога вже призначена на новий рік (2018-2019 р.), то в жовтні її розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення. 

Нагадаємо, 1 липня поточного року Міністерство соціальної політики запустило роботу Державного реєстру субсидіантів. Очікується, що реєстр спростить безліч процедур, пов'язаних з системою субсидій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів