Сегодня

З 18 по 21 лютого в Києві буде проходити низка заходів до третьої річниці розстрілів на Майдані. Генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні Ігор Пошивайло на брифінгу проанонсував події, які відбуватимуться найближчими днями в Києві.

Субота, 18 лютого

10:30 – пам’ятна хода із вшанування загиблих на Майдані по місцях найбільших сутичок від Українського дому до хреста на вул. Інститутській.

12:00 – відкриття фотовиставки "У фокусі подій" в Українському домі у рамках проекту "Human Factor. Last Edition. by Photographers. Ukraine", на якій будуть представлені більше 200 знімків фотографів, які документували події зими 2013-2014 рр. на Майдані. Виставка проходитиме 18-21 лютого.

https://birdinflight.com

12:30 - відкриття Міжнародної мистецької виставки-пленер "Шляхами наших перемог" в арт-центрі Українського дому. На виставці будуть представлені живописні роботи митців України, Білорусії, Хорватії, Німеччини; проекти монументів Героїв Небесної сотні, артефакти Майдану.

14:00  - в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться презентація проекту "Родин Героїв Небесної сотні" "Відзнаки героїв".

Неділя, 19 лютого

13:00 – презентація книги "Ангели-охоронці" української поетеси Тетяни Домашенко в Українському домі.

15:00 – прем’єра вистави-спомину "Ми, Майдан" у виконанні національного театру "Колесо" в концертній залі Українського дому. Після вистави відбудеться обговорення з учасниками подій на Майдані "Зріз пам’яті".

prostir.ua

Понеділок, 20 лютого

10:00 – панахида на Алеї Героїв Небесної сотні.

17:00 – акція "Запали свічу пам’яті" на Алеї Героїв Небесної сотні.

Цензор

Щодня в ці дні у правій галереї ТЦ "Глобус" буде виставка "Відважні: Наші герої", яка присвячена 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр.