Витік азотної кислоти в Дніпропетровській області: Загрози прилеглим населеним пунктам немає

При цьому наголошується, що доведеться відновлювати ділянку ґрунту, на яку вилилася кислота

У Дніпропетровській області стався витік декількох тонн азотної кислоти ДержНС України в Дніпропетровській області

Унаслідок витоку азотної кислоти в Дніпропетровській області загрози прилеглим населеним пунктам немає. Про це в коментарі "112 Україна" повідомила речник Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області Дар'я Гречищева.

"Було здійснено осадження самої хмари. Наразі залишки речовини, що залишилася на ґрунті, нейтралізуються з використанням каустичної соди. Загрози населеним пунктам немає. Людей евакуювати не довелося. Водій самостійно відвіз вантажівку з траси на поле, де немає загрози людям і тваринам. Ґрунт потрібно буде потім відновлювати", – наголосила Гречищева.

Вона додала, що наразі водій і господар цього вантажу знаходяться у райвідділі поліції і дають пояснення правоохоронцям.

Раніше повідомлялося, що в Дніпропетровській області на трасі Дніпро - Кобеляки - Решетилівка з автоцистерни витекло близько 3-4 тонн азотної кислоти. Повідомлялося, що автоцистерна перевозила 24 тонни азотної кислоти, а витік стався в першому відсіку цистерни, де було 8 тонн речовини. Водій перекачав з пошкодженого в порожній відсік близько 4 тонн азотної кислоти.

Приблизно 3-4 тонни кислоти витекло на площі 40-45 квадратних метрів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів