Вища рада правосуддя запропонувала кандидатуру Мацедонської на посаду у Верховному суді

Відповідне подання внесли президенту України Петру Порошенку

Вікторія Мацедонська vru.gov.ua

Вища рада правосуддя (ВРП) внесла президенту подання про призначення Вікторії Мацедонської на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду. Про це повідомляє управління інформації ВРП.

"Вища рада правосуддя ухвалила внести подання президентові України про призначення Мацедонської Вікторії Едуардівни на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кандидатура Вікторії Мацедонської відповідає вимогам Конституції та закону "Про судоустрій і статус суддів", а за результатами кваліфікаційного оцінювання вона підтвердила здатність здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного суду.

Зазначимо, відповідно до даних, опублікованих на сайті Київського апеляційного адміністративного суду, Вікторія Мацедонська народилася у 1977 році у Вінниці. У 1999 році закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. З 2004 до 2010 року вона працювала на посаді судді Києво-Святошинського районного суду Київської області, а з 2010 року - на посаді судді Київського апеляційного адміністративного суду.

Нагадаємо, в Україні новий Верховний суд почав діяти 15 грудня 2017 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів