Вимоги до оперативників Дніпропетровської області підвищено, - Аброськін

Це пов’язано із близькістю області до зони АТО

пресс-служба МВД

Перший заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін наголошує на необхідності підвищити вимоги до оперативників Дніпропетровської області. Про це він сказав під час наради за підсумками роботи кримінального блоку обласної поліції, йдеться в повідомленні прес-служби Нацполіції.

За словами В’ячеслава Аброськіна, з 2018 року запроваджуються нові критерії оцінки роботи поліції.

"Вимагаю акцентувати увагу на розкритті тяжких злочинів, боротьбі з незаконним обігом зброї, організованими злочинними угрупованнями. Дніпропетровська область – одна з найбільших в Україні, до того ж вона межує з областю проведення антитерористичної операції, тому до вас висуваються підвищені вимоги", – наголосив він.

Заступник голови Нацполіції підкреслює, що підвищені вимоги для оперативників пришвидшать розкриття резонансних злочинів, затримання членів злочинних угруповань, а також недопущення ввезення на територію мирної частини України зброї.

Нагадаємо, як зазначав голова Нацполіції Сергій Князєв, станом на кінець січня 2018 року на службі в Національній поліції України перебуває 109 тис. працівників, хоча кількість штатних посад - 126 тис.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів