Викид хімікатів у Криму: перевищення концентрації шкідливих речовин у Херсонській області немає, - голова ОДА

Також, за його даними, жоден цивільний у Херсонські області не постраждав

Латифундист

У Херсонській області станом на 11 вересня немає перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) шкідливих речовин внаслідок інциденту на заводі "Кримський титан", який розташовується на території анексованого Криму. Про це у програмі "Пульс" на телеканалі "112 Україна" розповів голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

"На даний момент перевищення ГДК нема в оточенні заводу "Титан", на території, яка відноситься до моєї зони компетенції, відповідальності… Ми з учорашнього ранку спостерігаємо, що труби на заводі не димлять. Відповідно його діяльність не відбувається, на наше візуальне спостереження", - розповів він.

Також, за його даними, жоден цивільний у Херсонські області не постраждав у зв'язку з викидом.

"Жоден цивільний не постраждав від отруєння, бо ми провели такі заходи. 61 прикордонник – отруїлись сірчаним газом, коли 6 вересня вітер повернувся у сторону Херсонської області і зачепив КПВВ "Каланчак", - сказав Гордєєв.

Новини за темою: Викид хімікатів у Криму: До лікарень у Херсонській обл. зі скаргами на здоров’я звернулися 13 дорослих і 10 дітей

Раніше він розповів, що ситуація з викидами шкідливих хімічних речовин заводом "Кримський титан", розташованим на території анексованого Криму, нормалізувалася, оскільки завод припинив свою роботу.

Нагадаємо, в місті Армянську на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, на листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок. Спочатку представники окупаційної влади не визнавали проблеми, однак 4 вересня "кримська влада" вперше заявила, що гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду в Армянську та прилеглих селищах перевищила норму. Дітей евакуювали, місцевих жителів закликали якомога менше часу проводити на відкритому повітрі. В результаті викиду хімікатів в анексованому Криму на материкову частину України виїхали 59 осіб.

Також повідомлялося, що через викиди хімікатів постраждав 61 український прикордонник. Повідомляється, що п'ятьох з них госпіталізували, зараз вони перебувають в Одеському клінічному госпіталі ДПСУ. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів