З відкритих джерел

В Європейській мовній спілці (EBC) не мають претензії до російської делегації на Євробаченні-2017. Про це сьогодні заявив виконавчий директор пісенного конкурсу Йон Ола Санд, повідомляє в Twitter журналістка Олена Ремовская.

"З боку Європейського мовного союзу претензій до російської делегації немає, справа за рішенням української влади", - сказав він.

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко зазначив, що ситуація з Юлією Самойловою вимагає додаткового вивчення, чим зараз і займаються спецслужби. "Рішення української влади буде в дусі "Євробачення" та відповідно до законодавства", - сказав він.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що РФ на пісенному конкурсі "Євробачення-2017" буде представляти 27-річна співачка Юлія Самойлова, яка з дитинства має першу групу інвалідності після невдалого щеплення від поліомієліту і пересувається на інвалідному візку. При цьому є повідомлення про її виступах в окупованому Криму, що може послужити підставою для заборони в'їзду в Україну.

Служба безпеки України перевірить достовірність інформації про можливі візити російської співачки і делегата від РФ на Євробаченні-2017 Юлії Самойлової в окупований Росією Крим.