Вибухи в Ічні: Люди ночують у шкільних спортзалах на матах

Потрібні теплі речі, дитяче харчування, памперси та засоби гігієни

Люди, які постраждали в результаті вибуху складу боєприпасів у місті Ічні Чернігівської області, ночують у спортзалах навчальних закладів СМТ Парафіївка. Волонтери збирають допомогу. Про це повідомляє Наталія Іранка, керівник обласного осередку НВР "Правий Сектор" в Чернігові в Facebook.

Люди ночують в спортивному залі Парафіївського дошкільного навчального закаду № 1 "Малятко" та Южненській загальноосвітній школі.

Волонтери збирають допомогу для постраждалих - потрібні памперси, дитячі капці, дитяче харчування (суміш), шапки, теплі речі та засоби особистої гігієни.

Допомогу приймає Катерининська церква.

Новини за темою: Пожежа в Ічні: Небезпечна зона становить 16 км, на місце прибули піротехніки і мінери

Вчора відбулися вибухи на складах боєприпасів поблизу міста Ічня почалися близько четвертої ранку. На місці події організували штаб ліквідації пожежі. Туди виїхав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Повідомлялося, що станом на 14:00 вогнища загоряння локалізовано.

Також в районі населеного пункту Ічня закрито повітряний простір у радіусі 30 км, припинено рух автомобілів і потягів

У ДержНС також повідомили, що в зону відселення потрапляють близько 20 тис. осіб, з них 10 тис. вже евакуйовано.

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею "Недбалість". СБУ розглядає три версії детонації боєприпасів: вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи; порушення правил пожежної безпеки або зберігання боєприпасів; навмисний підпал або підрив з метою приховування нестачі боєприпасів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів