Вибори до Конгресу США: Facebook видалив ще понад сто підозрілих акаунтів

На думку влади, близько 115 облікових записів користувачів можуть бути пов'язані з іноземними державами

Фото з відкритих джерел

Напередодні проміжних виборів у США Facebook заблокував близько 115 облікових записів користувачів, які, на думку влади, можуть бути пов'язані з іноземними державами. Про це йдеться в заяві глави політики кібербезпеки компанії Натаніеля Глейхера. 

Зокрема, в рамках боротьби з втручанням у вибори було заблоковано 30 акаунтів Facebook і 85 облікових записів Instagram, які, як припускається, використовуються для "скоординованої негідної поведінки".

"Ми негайно заблокували ці облікові записи і тепер вивчаємо їх більш детально", - зазначив Глейхер.

При цьому глава політики кібербезпеки уточнив: "Майже всі сторінки Facebook, пов'язані з цими записами, відображаються французькою або російською мовами, тим часом як акаунти Instagram, схоже, переважно були англійською мовою - деякі були зосереджені на знаменитостях, інші - на політичних дебатах".

Глейхер додав, що зазвичай компанія утримується від оприлюднення передчасних висновків, але зараз особливий випадок, оскільки проміжні вибори у США не за горами.

"Як тільки ми дізнаємося більше, в тому числі чи пов'язані ці акаунти з російськими дослідними інтернет-агентствами або іншими іноземними організаціями, ми оновимо це повідомлення", - резюмував він.

До речі, з проханням перевірити тепер заблоковані акаунти до керівництва соцмережі звернулися співробітники ФБР і поліції США, які помітили підозрілу активність.

Нагадаємо, раніше Facebook видалив 82 фейкові акаунти з Ірану, що займалися дезінформацією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів