Вся правда про яйця: Поради Супрун про те, як правильно їсти яйця

Супрун нагадує, що холестерин в яйцях не робить їх шкідливими

Фото з відкритих джерел

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун продовжує розвінчувати міфи про медицину, здоров'я та здорове харчування. На цей раз Супрун на своїй сторінці в Facebook пояснює як правильно їсти яйця, щоб отримати від них максимальну користь. 

В. о. міністра нагадує, що у яйцях є практично всі вітаміни залізо, білок і рідкісні корисні жири. 

Що стосується холестерину, через наявність якого в яйцях, від них нерідко рекомендують відмовлятися, то Супрун нагадує, що холестерин в яйцях не робить їх шкідливими. 

"Холестерин - це один з різновидів жирів. Він потрібен для роботи мозку, вироблення гормонів, функціонування травлення і багатьох інших процесів", - пише Уляна Супрун. 

У середньому, яйце містить близько 186 мг холестерину, а це 62% добової норми, яка може коливатися від 100 до 300 мг залежно від загальної кількості споживаних калорій. 

Отже, як їсти яйця, щоб отримати максимум користі: 

Яйця потрібно їсти відварені, або пашот. Яйця не потрібно смажити, чи їсти сирими. 

Не їсти разом з яйцями шкідливу їжу, наприклад, бекон або сало. Це потрібно для того, щоб не перевищувати норму споживання холестерину. 

Яйця потрібно їсти разом з іншими корисними продуктами. З хлібом з висівками, овочами, з оселедцем, або соняшниковою олією. Така їжа, багата клітковиною і ненасиченими жирами.  

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів