Всевишній не питатиме, до якого патріархату ходили, - Усик

Боксер розповів, що регулярно відвідує храм з родиною

Український боксер, абсолютний чемпіон світу в першій ваговій категорії Олександр Усик в ефірі телеканалу "112 Україна". 03.08.2018 112.ua

Всевишній не буде питати, в який патріархат ходили, а буде питати про добрі справи. Так український боксер, абсолютний чемпіон світу в першій ваговій категорії Олександр Усик відповів на питання про значення для нього особисто патріархату, до якого належить церква.

Усик розповів, що ходить у церкву з дітьми, і це допомагає йому у вихованні.

"Я так скажу: коли ми закінчимо своє існування, кожна людина, тому що вона тимчасовий чинник на цій землі, коли ми будемо стояти на Судному дні, то Всевишній не буде питати, в який патріархат ми ходили, він буде питати, скільки ти добрих справ зробив, а чи любив ти свого ближнього, чи ганив його, заздрив йому", - вважає боксер.

Усик пояснює, що нинішні суперечки навколо Томосу пов'язані з тим, що "політичні речі влазять навіть у віру", а так не має бути, вважає він, особливо якщо людина не вірить.

Усик розповів, що зустрічався з митрополитом Онуфрієм, вони спілкувалися. "У мене склалося настільки приємне враження про цю людину. Це монах, який дуже відданий Богові, який молиться щодня і присвятив своє життя Всевишньому. Такі враження у мене залишилися, дуже спокійні", - розповів він.

Нагадаємо, зараз в Україні очікують рішення Вселенського патріархату про надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві Київського патріархату. У свою чергу, супротивники Томосу впевнені, що єдиною помісною церквою в Україні є Українська православна церква, і для правомочного отримання автокефалії прохання про Томос мав подавати її предстоятель Блаженніший Онуфрій, однак він не звертався до Вселенського Патріарха.

В УПЦ заявляють, що Томос про автокефалію не допоможе подолати церковний розкол в Україні, і побоюються, що в разі його надання може лише зрости міжконфесійна напруга, а також почастішають конфлікти на релігійному ґрунті, в тому числі в майнових питаннях.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів