ВРП затвердила штат із 39 суддів для Антикорупційного суду

Із 39 суддів ВАКС, 12 - будуть займати посади суддів Апеляційної палати цього суду

З відкритих джерел

Вища рада правосуддя (ВРП) затвердила необхідну кількість суддів для Антикорупційного суду. Про це йдеться в повідомленні ВРП 31 липня.

"Відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" число суддів Вищого антикорупційного суду визначається відповідно до ЗУ "Про судоустрій і статус суддів" в межах видатків, передбачених у державному бюджеті України на утримання цього суду, і з окремою установкою, в межах чисельності суддів відповідного відомства, кількості суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду", - йдеться в повідомленні ВСП.

Згідно з ухваленим рішенням, у Вищому антикорупційному суді буде 39 штатних суддів, з яких 12 суддів будуть належати до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Раніше повідомлялося, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України розпочала реєструвати тих, хто має намір взяти участь у конкурсі на посаду судді Вищого антикорупційного суду. Заповнені форми будуть приймати до 1 серпня 2018 року включно.

Нагадаємо, в червні поточного року в Україні набув чинності закон про Вищий антикорупційний суд, а також формальний закон про створення Антикорупційного суду. Згідно з документами, Вищий антикорупційний суд мають утворити до 14 червня 2019 року, для початку його роботи потрібно набрати як мінімум 35 антикорупційних суддів, з них принаймні 10 - представники апеляційної палати.

ВККС повинні допомогти обирати кандидатів до Антикорупційного суду шість представників Ради міжнародних експертів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів