Вощевський доручив протягом місяця підготувати план енергетичної стійкості України

Над планом працюватимуть експерти з США, Канади та ЄС

З відкритих джерел

Група українських фахівців спільно з експертами США, Канади та ЄС починає роботу над національним планом з енергетичної стійкості і планом дій на зимовий період. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"Ми повинні якнайшвидше розробити і впровадити дуже чіткий і сфокусований план з підготовки енергосистеми і всього енергосектора до прийдешньої зими. Також нам потрібен детальний план дій з підтримки стабільності нашого енергосектора незалежно від зовнішніх умов", - підкреслив віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський.

За його словами, з цією метою формується велика високопрофесійна команда представників усіх міністерств і відомств, які мають фактично з сьогоднішнього дня розпочати відповідну роботу. До цієї роботи уряд залучив досвідчених спеціалістів з США, Канади та ЄС.

Голова експертної групи американсько-канадсько-європейської команди, заступник міністра енергетики США з міжнародних питань Вільям Брайан підкреслив, що група надасть пропозиції щодо дій, які уряд України має виконати в найближчі 2-5 років для того, щоб привести енергетичну сферу в належний стан.

Новини за темою: Яценюк обговорив з міністром енергетики США співробітництво у сфері ядерної енергетики

Він повідомив, що під час підготовки Національного плану з енергетичної стійкості буде приділено увагу таким блокам, як паливо, генерація (електроенергії та тепла), інфраструктура (мережі і транспортна інфраструктура), регуляторна та тарифна політика.

Керівник міжнародної групи окремо зазначив, що на всіх етапах будуть розглядатися можливості фінансування плану.

За результатами зустрічі Вощевський доручив українським фахівцям з участю іноземних партнерів протягом наступних чотирьох тижнів розробити чіткі, сфокусовані, докладні і здатні до впровадження плани в енергетичній галузі.

Нагадаємо, що вчора прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав в найкоротші терміни затвердити нову енергетичну стратегію України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів