Власник УНЛ Фогго: У депутата Третьякова не може бути опціону на викуп акцій моєї компанії

Власник УНЛ Фогго спростував бізнес-зв'язки з депутатом Третьяковим

З відкритих джерел

Британський бізнесмен, власник "Української національної лотереї" Майкл Джон Фогго спростував інформацію, поширену в українських ЗМІ, щодо того, що народний депутат Олександр Третьяков має опціон на придбання акцій компанії. Про це він заявив в інтерв'ю "УНІАН".

"Щодо будь-якого опціону на придбання частки в УНЛ, це якась неймовірна вигадка. Перед придбанням компанії я замовляв аудит, як фінансовий, так і юридичний. Досвідчені юристи та фінансисти вивчили корпоративну історію та документи, можливі права третіх осіб або інші обмеження на перехід власності на компанію. Ніяких опціонів або інших прав третіх осіб на частку в компанії просто не існує і не може існувати. Ніхто з таким запитом до мене або до попередніх власників ніколи не звертався", - підкреслив він.

Фогго також зазначив, що не знайомий ні з народними депутатами Третьяковим і Загорієм, ні з бізнесменом Ложкіним, яких деякі ЗМІ називали бенефіціарами УНЛ.

"Я з цими людьми абсолютно не знайомий. Звичайно, я читав про те, що пишуть українські ЗМІ. Однак взагалі не розумію, як подібне можна писати. Я в принципі не можу бути пов'язаний з політикою в Україні. Це досить бентежна і неприємна ситуація", - зазначив він.

За словами Фогго, юристи компанії зараз проводять юридичну роботу щодо помилкових публікацій у ЗМІ.

"Деякі з них були присвячені тому, що УНЛ нібито піддавалася рейдерському захопленню. Перед придбанням компанії я через своїх адвокатів перевірив ці відомості, і вони виявилися неправдою. УНЛ - абсолютно чистий і легальний бізнес, в інших випадках я просто відмовляюся від угод, оскільки це величезний ризик", - наголосив британський бізнесмен.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів