Архівне фото
Національна поліція
Кабінет міністрів разом із Львівською обласною державною адміністрацією та місцевими органами самоврядування області знайшли тимчасове вирішення проблеми утилізації сміття у Львові. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Сміття з міста буде вивозитися та утилізуватися на полігонах інших міст Львівської області на той час, поки Львівська міська рада ухвалить остаточне системне рішення щодо способу подальшої утилізації ТПВ, які утворюються у місті", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що домовленості щодо прийому сміття буде закріплено в меморандумі про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони або звалища захоронення твердих побутових відходів.

Новини за темою: У Тернопільській обл. поліція зупинила дві фури із 40 тоннами львівського сміття

Документ буде підписано сьогодні, 21 квітня

Нагадаємо, у Львові склалася критична ситуація з вивезенням сміття. Щодня в місті накопичується 500-600 т сміття. Мер міста Андрій Садовий заявляв, що останній полігон в Україні, з яким укладено договір про утилізацію сміття, відмовився брати відходи. Наразі кілька міст у Львівській області погодилися брати сміття зі Львова.

Новини за темою: Ситник не виключив, що НАБУ може розпочати розслідування щодо проблеми львівського сміття

Президент Петро Порошенко жорстко розкритикував мера Львова Андрія Садового, заявивши, що той "засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".

Новини за темою: КМДА шукає варіанти вивезення залишків сміття до Чорнобиля