Влада намагається зірвати допит "грузинських снайперів" у суді, - адвокати екс-беркутівців

Влада намагається заблокувати можливий допит т. зв. "грузинських снайперів" в Оболонському районному суді Києва за процедурою міжнародної правової допомоги, оскільки побоюються свідчень цих нових свідків, які можуть докорінно змінити основну версію винуватцям розстрілів на Майдані. Таку заяву зробив адвокат підозрюваних беркутівців Олександр Горошинський на своїй сторінці у Фейсбуці, пишуть "Українські новини".

"Як відомо, майже 3 місяці тому Святошинським судом задоволено клопотання захисту про допит громадян Грузії Олександра Ревазішвілі та Нергадзе Коби в порядку міжнародної правої допомоги! 30 січня 2018 року запит суду вступив в Мін'юст на виконання. За наявною інформацією, виконання запиту блокується адміністративним шляхом з владних кабінетів. Враховуючи те, скільки сил витрачено опонентами на дискредитацію зазначених свідків у медійному просторі, зважаючи на публічні заяви прокурорів ГПУ про те, що вони вважають цих свідків "фейковими" (при тому, що показань вони ще не чули), а також блокування виконання запиту суду на рівні Мін'юсту, - роблю висновок про те, що захист потрапив у точку. Значить, свідчення, в яких звучать прізвища організаторів розстрілів, останнім вкрай незручні", - заявив Горошинський.

Також адвокат задається питаннями: "Як інакше пояснити таку протидію з боку влади? Чому влада боїться допиту свідків - очевидців розстрілу активістів та правоохоронців з готелю "Україна"?".

Також Горошинської публікує на своїй сторінці скан-копії адвокатського запиту до Мін'юсту України, який датовано 28 лютого цього року і де адвокат просить Мін'юст повідомити, чи розпочала Україна взагалі процедуру міжнародної правової допомоги для підготовки відеодопиту в суді Вірменії зазначених осіб з тим, щоб український суд міг найближчим часом заслухати свідчення.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів