"ВКонтакте" увійшов до топ-5 сайтів серед українців, – ІнАУ

Навесні 2017 року Україна запровадила проти "ВКонтакте" санкції

Фото з відкритих джерел

Заблокована в Україні російська соціальна мережа "ВКонтакте" увійшла до п'ятірки найпопулярніших інтернет-ресурсів серед українців у квітні поточного року. Про це йдеться в дослідженні Інтернет-асоціації України.

Згідно з даними дослідження, за підсумками квітня 2018 року, "ВКонтакте" знаходиться на четвертому місці найпопулярніших сайтів серед українців. Середнє значення денної частки за місяць склало 18%. 

Інші заблоковані в Україні російські ресурси, "Яндекс" і "Одноклассники.ру", ділять 7-му і 8-му позиції. На ці ресурси припадає по 12% української аудиторії.

Інтернет асоціація України

Нагадаємо, 17 травня 2017 року набрав чинності указ президента України, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування економічних та інших санкцій. У списку санкцій опинилися 1228 фізичних і 468 юридичних осіб, зокрема, санкції стосуються російських компаній інтернет- і медіагалузі, таких, як Mail.ru Group, "Яндекс", "ВКонтакте" і "Однокласники". Доступ до всіх сервісів "Яндекса" і Mail.ru на території України заборонено на три роки.

У той же час багато користувачів заблокованих ресурсів продовжують користуватися цими сайтами, використовуючи різні способи обходу блокування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів