"Укрнафта" виплатила 300 млн гривень в рахунок простроченої податкової заборгованості

Всього до кінця 2018 року компанія планує виплатити в рахунок боргу 1,2 млрд гривень

Фото з відкритих джерел

"Укрнафта" за перші три місяці 2018 року сплатила податків на суму 3,3 млрд гривень. З них 300 млн - в рахунок простроченої податкової заборгованості. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як повідомляється, загальний фінансовий план "Укрнафти" передбачає виплату 1,2 млрд гривень заборгованості, загальна сума якої на кінець 2017 року досягла розміру в 11,85 млрд гривень.

Новини за темою: Через незаконне непродовження Держгеонадрами 9 ліцензій "Укрнафта" до кінця року втратить майже 2 млрд грн доходу

Одночасно, повідомляють у компанії, "Укрнафта" звернулася до Кабміну з проханням про реструктуризацію боргу на чотири роки, з заморожуванням нарахування штрафів і пені. За вказаний термін компанія зобов'язується по частинах виплатити борг за рахунок коштів від операційної діяльності, і при цьому вчасно оплачувати всі поточні податкові зобов'язання.

Мета реструктуризації - зняття обмежень на інвестиційні витрати компанії. Якщо Кабмін схвалить запропоновану компанією схему, "Укрнафта" зможе інвестувати до 29 млрд гривень протягом 5 років, а держбюджет, крім повернення простроченого боргу, отримає практично 80 млрд податків, з яких 28 млрд - додаткові податкові надходження за рахунок збільшення інвестицій.

Новини за темою: "Приват" призвичаївся: Як живе "Укрнафта" під керівництвом Марка Роллінса

Нагадуємо, що податкова заборгованість "Укрнафти" сформувалася в 2014-2015 роках. Зараз вирішенням питання з простроченим боргом займається новий менеджмент компанії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів