Вілкул ініціював створення антикризового штабу у зв'язку з відсутністю опалення в українських містах

Народний депутат фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул в ефірі "112 Україна". 14.11.2018 112.ua

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул ініціював створення антикризового штабу у зв'язку з відсутністю опалення в українських містах. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я звертаюся до президента України. Я вважаю, що сьогодні необхідно зробити терміновий штаб для боротьби з цією кризою, з цією, я вважаю, техногенною катастрофою, надзвичайною ситуацією. Я особисто готовий увійти до цього штабу, працювати і поділитися досвідом. Я нині в опозиції, але я вважаю, що треба тепер відкинути ці політичні речі та політичні амбіції", - заявив політик.

Політик упевнений, що оцінку владі виборці дадуть на майбутніх виборах, сьогодні же необхідно негайно рятувати людей, які замерзають у своїх будинках. Вілкул побоюється, що зі зволіканням в постачанні тепла зростає ймовірність великої техногенної катастрофи.

Нагадаємо, перебої з поданням тепла спостерігаються у Смілі Черкаської обл., Кривому Розі та Херсоні, у багатьох будинках не увімкнули опалення через заборгованість міст перед "Нафтогазом".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів