Військова прокуратура почала розслідування за фактом неналежних умов на полігоні "Широкий Лан"

Уточнюється, що під час підготовки наметового містечка не було враховано зміни погодних умов

Полігон "Широкий Лан" Оперативне командування "Південь"

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону почала розслідування за фактом неналежних умов на полігоні "Широкий Лан" за ч. 3 ст. 425 КК України (недбале ставлення до військової служби). Про це повідомляє прес-служба "Оперативного командування "Південь" у Facebook.

"Прокурором Миколаївського гарнізону до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесене кримінальне правопорушення (ч. 3 ст. 425 КК України "Недбале ставлення до військової служби") за фактом недбалого ставлення до військової служби посадових осіб, що створили умови до заподіяння шкоди та здоров'ю військовослужбовців", - йдеться в повідомленні.

Зараз тривають роботи із ліквідації наслідків негоди та покращення умов розташування цієї військової частини.

У повідомленні уточнюється, що тилові підрозділи бригади підготовлювали наметове містечко до прийому особового складу. Зокрема проводилася робота, щоб вода не потрапляла до наметів. Однак не були враховані зміни погодних умов (підвищення температури, випадання снігу, його танення), а також особливості глиноземного ґрунту. Це призвело до великої кількості бруду і води на підступах до наметового містечка.

Раніше в мережі з'явилися фото військового полігону "Широкий Лан" під Миколаєвом. На фото було зображено жахливий стан наметового містечка - вся територія у воді та бруду, намети дуже сильно затоплені.

Пізніше військове командування відреагувало на скандал, заявивши, що ситуація склалася через несприятливі погодні умови.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів