Війна на сході України залишається найбільшою проблемою українців, - опитування

Війна на Сході залишається найбільшою проблемою українців, такі результати показали результати всеураїнського опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного в травні. Згідно з ними, це питання хвилює 67% опитаних. Власну програму виходу країни з кризи, одним із ключових пунктів якої є встановлення світу, представив лідер партії "За життя" Вадим Рабинович, повідомляє "112 Україна".

"Перше - треба зупинити пропаганду з двох сторін, треба розвести війська, треба виконати 2-3 перших умов Мінських угод. Треба в якомусь дуже тихому, без шуму, форматі провести переговори з Росією, ДНР, ЛНР. Зняти блокаду в обмін на повернення українських підприємств під юрисдикцію, але це треба робити негайно", - впевнений політик.

Для реалізації цієї програми відкритим голосуванням глядачі одного з телеканалів обрали лідера громадської організації "Український вибір - право народу" Віктора Медведчука. З думкою телеглядачів згодні й експерти.

"Я знаю, чому люди висунули Медведчука кращим керівником за напрямом СНД і Росії. По-перше, його там слухають. По-друге, ми маємо сумний досвід не Медведчука в переговорному процесі по звільненню наших полонених", - вважає політичний експерт Володимир Кацман.

"Подобається комусь Медведчук чи ні, але як би там не було він залишився єдиною ефективною фігурою, оскільки був певний кредит довіри і з тієї, і з іншого боку", - упевнений політолог Андрій Золотарьов.

загалом, глядачі визначили кращих менеджерів у п'яти напрямках, яким партія "За життя" повинна доручити виправити кризову ситуацію в Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів