Війна на сході та рівень життя: Соцопитування показало, що найбільше хвилює українців

На третьому місці - економічна ситуація в країні

Українців найбільше хвилюють війна на сході України, рівень життя, економічна ситуація та безпека. Такі дані на своєму сайті оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) після проведеного соцопитування.

Зокрема, 67% опитаних занепокоєні війною на сході України. Також серед проблем, які найбільше непокоять українців, – рівень життя (54%), економічна ситуація (42%) та безпека України (23%).

Новини за темою: Що насправді думають українці: 10 несподіваних висновків із соціологічних опитувань

У дослідженні зазначається, що порівняно з 2016-2017 роками, занепокоєність війною на сході України, рівнем життя та економічною ситуацією дещо знизилась, проте залишається високою.

Політична ситуація в Україні теж стала непокоїти меншу частку громадян (від 15% у 2016-му до 13% у 2017-му і до 9% у 2018-му).

Водночас українців більше стали турбувати екологічні проблеми (з 5-6% до 10%). 

Наголошується також, що мешканців західного регіону значно менше, ніж мешканців інших регіонів, хвилюють рівень життя (44% проти 55-59% в інших регіонах) та економічна ситуація в країні (33% проти 40-47% в інших регіонах).

Хвилювання щодо безпеки України дещо більше характерні для жителів західного і південного регіонів (30% та 23% відповідно), порівняно із жителями центрального та східного регіонів (по 20%).

Як повідомлялося, минулого року 72% українців були занепокоєні війною на сході України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...