Війна на сході та рівень життя: Соцопитування показало, що найбільше хвилює українців

На третьому місці - економічна ситуація в країні

uatoday

Українців найбільше хвилюють війна на сході України, рівень життя, економічна ситуація та безпека. Такі дані на своєму сайті оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) після проведеного соцопитування.

Зокрема, 67% опитаних занепокоєні війною на сході України. Також серед проблем, які найбільше непокоять українців, – рівень життя (54%), економічна ситуація (42%) та безпека України (23%).

Новини за темою: Що насправді думають українці: 10 несподіваних висновків із соціологічних опитувань

У дослідженні зазначається, що порівняно з 2016-2017 роками, занепокоєність війною на сході України, рівнем життя та економічною ситуацією дещо знизилась, проте залишається високою.

Політична ситуація в Україні теж стала непокоїти меншу частку громадян (від 15% у 2016-му до 13% у 2017-му і до 9% у 2018-му).

Водночас українців більше стали турбувати екологічні проблеми (з 5-6% до 10%). 

Наголошується також, що мешканців західного регіону значно менше, ніж мешканців інших регіонів, хвилюють рівень життя (44% проти 55-59% в інших регіонах) та економічна ситуація в країні (33% проти 40-47% в інших регіонах).

Хвилювання щодо безпеки України дещо більше характерні для жителів західного і південного регіонів (30% та 23% відповідно), порівняно із жителями центрального та східного регіонів (по 20%).

Як повідомлялося, минулого року 72% українців були занепокоєні війною на сході України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів