Відсутність теплопостачання в Смілі: Міський голова заявив, що "ситуація дуже складна"

Він також прокоментував факт отримання депутатами міськради премій до 10 млн гривень

Мер Сміли Черкаської області Олексій Цибко comments.ua

У Смілі у зв'язку з відсутністю опалення закрили школи, дитячі садки та лікарні. Через те, що з системи опалення злили воду, є загроза замерзання водоканалів. Про це заявив міський голова Олексій Цибко в ефірі "112 Україна".

"Зараз ситуація дуже складна. Дитсадки, школи зупинені, (люди, - ред.) з лікарні евакуйовані. Вода в системі злита, і йде до того, що замерзнуть водоканали. Дуже багато труб, які проходять у відкритих приміщеннях, тому така температура зрозуміло до чого призведе. Якщо заморозиться водоканал, то він розмерзне тільки весною", - заявив він.

За словами Цибка, сьогодні до Сміли на 12:00 приїжджає Сергій Перелома, заступник голови НАК "Нафтогаз", Едуард Кругляк (заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, - ред.).

Новини за темою: Відсутність теплопостачання у Смілі: "Нафтогаз" надасть номінації тільки після прояснення ситуації з боргом

"У Смілі ми збираємо всіх депутатів, членів виконкому, суспільство. Вчора ми зустрічалися з ними в НАК "Нафтогазі", вони пропонують взяти борги на Смілу ... Це відвертий шантаж - говорити про такі речі взимку, коли я приходив до них у червні, липні, серпні, вони говорили, що все нормально, щоб ми брали борги, але ми не брали борги. І ось уже -9 – -10 градусів, а у них ще все нормально. Ні, не нормально", - повідомив Цибко.

Згідно з повідомленням місцевого голови, сьогодні радикально налаштовані громадяни виходять і зупиняють рух в трьох напрямках, через які проходять автомагістралі. Він зазначив, що якщо раніше і стримував цей процес, то зараз не може нічого зробити.

На запитання ведучої про те, за що співробітники міськради отримали премії в 10 млн гривень, Цибко відповів, що Зубко вирвав з контексту цю інформацію. Нагадаємо, що раніше віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко був обурений тим фактом, що депутати місцевої ради виділили собі по 10 млн грн премій, але не змогли знайти 15 млн на опалення. За словами Цибка, ці премії – "це державні гроші, які потрібно платити людям за вислугу років".

Новини за темою: Відсутність теплопостачання в Смілі: Поліція відкрила кримінальне провадження

На репліку ведучої про те, що у ВР зареєстрували постанову про призначення позачергових виборів міського голови і депутатів міськради, Цибко відповів, що ніяк не тримається за посаду.

Раніше Смілянська міськрада прийняла рішення про введення надзвичайного стану у місті. Місцева влада покладає провину на компанію "Енергоінвест", у якої борги перед постачальниками газу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів