Від професійності та патріотичності журналістів значною мірою залежить наближення перемоги над агресором, - Порошенко

Президент подякував усім, хто несе суспільству слово правди

З відкритих джерел

Президент Петро Порошенко привітав українських журналістів із професійним святом, відзначивши, що від їхньої професійності та патріотичності значною мірою залежить наближення перемоги нашої держави над агресором. Про цей йдеться у тексті привітання голови держави, розміщеному на Facebook.

"Сьогодні, у часи протистояння українського народу інформаційній та військовій агресії РФ, від професійності та патріотичності українських журналістів в значній мірі залежить наближення нашої перемоги. Вдячний кожному, хто доносить суспільству слово правди. Бажаю невтомної енергії, незламності духу, миру та процвітання! Зі святом!", - зазначив він.

До вітань президента приєднався і прем'єр-міністр Володимир Гройсман. "Шлях журналіста непростий. Ви першими дізнаєтеся про трагічні або щасливі історії людей і пропускаєте їх крізь себе. Ви стали провідниками між буремним світом подій та читачами й глядачами. З професійним святом вас, люди складної, але дуже важливої професії!", - додав він на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, з 1994 року в Україні традиційно 6 червня відзначається День журналіста. Ця дата була обрана не випадково - 6 червня 1992 року Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів