Від професійності та патріотичності журналістів значною мірою залежить наближення перемоги над агресором, - Порошенко

Президент подякував усім, хто несе суспільству слово правди

Президент Петро Порошенко привітав українських журналістів із професійним святом, відзначивши, що від їхньої професійності та патріотичності значною мірою залежить наближення перемоги нашої держави над агресором. Про цей йдеться у тексті привітання голови держави, розміщеному на Facebook.

"Сьогодні, у часи протистояння українського народу інформаційній та військовій агресії РФ, від професійності та патріотичності українських журналістів в значній мірі залежить наближення нашої перемоги. Вдячний кожному, хто доносить суспільству слово правди. Бажаю невтомної енергії, незламності духу, миру та процвітання! Зі святом!", - зазначив він.

До вітань президента приєднався і прем'єр-міністр Володимир Гройсман. "Шлях журналіста непростий. Ви першими дізнаєтеся про трагічні або щасливі історії людей і пропускаєте їх крізь себе. Ви стали провідниками між буремним світом подій та читачами й глядачами. З професійним святом вас, люди складної, але дуже важливої професії!", - додав він на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, з 1994 року в Україні традиційно 6 червня відзначається День журналіста. Ця дата була обрана не випадково - 6 червня 1992 року Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...