Ветерани Афганістану вимагають діалогу із Супрун

Ветерани Афганістану вимагають розпочати діалог з в. о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун. Під таким гаслом сьогодні з протестом під посольство Сполучених Штатів Америки вийшло кілька десятків людей.

Також ветерани підготували листа-звернення до посла США в Україні Марі Йованович.

"У всіх нормальних демократичних країнах медичну реформу завжди узгоджують із громадянами. У нас все таємно і за нашою спиною. І за нинішніми нашими даними, якраз найменше уваги в цій реформі приділяють учасникам бойових дій, інвалідам війни, сім'ям загиблих ветеранів, це стосується, на жаль, і наших молодих ветеранів – ветеранів АТО. Тому ми змушені виходити на такі акції", - заявив голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонопицький.

Політичний експерт Олег Бабанін переконаний, що обурення ветеранів не є безпідставним.

"Кількість претензій до Уляни Супрун дійсно є величезною. Ці претензії є справедливими, про це свідчить фактично розвал системи охорони здоров'я. Лікарні, які залишаються без персоналу, звідти персонал іде. Медична реформа щорічно призводить до зниження кількості українців. На тлі цього цинічні розповіді Уляни Супрун, яка замість того, щоб займатися виконанням своїх обов'язків, бере участь в якихось заходах, політично спрямованих акціях", - вважає він.

Цю думку поділяють багато політиків.

"Людина, яка знищила охорону здоров'я, людина, яка має американський паспорт. Людина, брат якої є одним з високопоставлених чиновників ЦРУ, очолює акцію протесту проти людей, які представляють політичну позицію - ту чи іншу в Україні. Ось вам на сьогодні те, що роблять американці та які провокації я постійно відчуваю з боку країни, яка, на превеликий жаль, запровадила зовнішнє управління в Україні, що впливає на суверенітет і незалежність України", - зазначив член партії "За життя" Віктор Медведчук.

Під час акції під посольством США ветерани-"афганці" зазначили, що зупинятися не збираються і будуть виходити на мітинги, поки Уляна Супрун їх не почує.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів