Вдова загиблого в АТО українського військовика просить суд стягнути з РФ майже 6 млн гривень

У неї залишилися двоє малолітніх дітей

Открытый источник

Вдова загиблого в Антитерористичній операції українського військового просить суд стягнути з Російської Федерації 180 тис. євро, чи 5,9 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні на сайті Судової влади України.

На обгрунтування вимог позивач зазначила, що  чоловік в червні 2015 року виконуючи бойове завдання під час розвідки місцевості поблизу с. Опитне Ясинуватського району Донецької області натрапив на мінне поле та підірвався.

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду за квітень 2017 року встановлено факт загибелі чоловіка позивачки при виконанні військового обов’язку. Жінка нагадує про факт військової агресії Російської Федерації проти України та наголошує, що саме з Росії слід стягнути моральну шкоду на її користь, завдану загибеллю чоловіка та батька. Позивачка вказує, що втратила сенс життя через загибель чоловіка та віру в майбутнє.

Визначаючи розмір моральної шкоди, жінка керувалась практикою Європейського суду з прав людини з аналогічних питань.

Нагадаємо, Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді ухвалити державний бюджет на 2019 рік з витратами на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО, ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань в сумі 1 млрд 323 млн 733,4 тис. грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів