Вдова загиблого на Донбасі прикордонника в суді просить стягнути з Росії 60 тис. євро

У липні 2014 року під час виконання завдання щодо евакуації травмованих колег біля Шахтарська БТР-80, яким керував чоловік позивачки, підірвався на фугасі НЗФ

тсн

До суду з позовом до Російської Федерації про стягнення моральної шкоди в розмірі 60 тис. євро звернулася вдова загиблого на Донбасі військовослужбовця у своїх інтересах та інтересах малолітньої доньки. Про це повідомляє прес-служба Судової влади України.

На обґрунтування вимог позивачка зазначила, що чоловік  відповідно до розпорядження адміністрації Державної прикордонної служби України у складі маневреної групи  виконував завдання з посилення охорони державного кордону на ділянках з Російською Федерацією в Донецькій області.

"У липні 2014 року під час виконання завдання щодо евакуації травмованих колег біля м. Шахтарська БТР-80, яким керував чоловік позивачки, підірвався на фугасі збройних формувань Російської Федерації", - зазначено в повідомленні.

Новини за темою: Слідчий комітет РФ порушив справу проти українських військовиків через "артобстріл" мирного населення на Донбасі

Тоді внаслідок інциденту загинули чоловік позивачки та ще один військовослужбовець, зазнали поранень 8 військовиків.

Водночас рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 2017 року встановлено факт загибелі чоловіка позивачки при виконанні обов’язку військової служби із захисту батьківщини в місті Шахтарську Донецької області внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Жінка вказує, що є загальновідомим факт військової агресії Російської Федерації проти України, унаслідок чого загинув її чоловік, тож саме Російська Федерація має стати відповідальною за військові дії, у результаті яких гинуть українці, і саме з цієї країни слід стягнути моральну шкоду на її користь, завдану загибеллю чоловіка та батька.

Новини за темою: ГПУ: Російський Слідчий комітет порушив кількадесят справ проти українських військовиків

Наразі судом відкрито провадження у справі та призначено справу до судового розгляду.

Зазначимо, що збройний конфлікт на сході України було розпочато у квітні 2014 року. Бойові дії точаться між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів