Вчителям спецшкіл та інклюзивних класів підвищать зарплату, - Міністерство освіти

Надбавки складуть від 15 до 20%

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич Міністерство освіти

Вчителям, які працюють у підготовчих класах спецшкіл, а також педагогам і помічникам вихователів в інклюзивних класах загальноосвітніх установ буде підвищено зарплати. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення підвищити оплату праці вчителів, які працюють у підготовчих класах спецшкіл: на 20% зростуть надбавки за класне керівництво і на 15% - доплата за перевірку зошитів. Глава Міністерства освіти Лілія Гриневич заявила, що таким чином відомство позбудеться нерівності в оплаті вчителів, які працюють у таких класах. "Незважаючи на те що підготовчі класи, передбачені реформою освіти, було відкрито, умови роботи в них були гіршими. Тепер ми врегулювали питання необхідних надбавок", - пояснила міністр.

Новини за темою: Реформа освіти: В Україні підвищується мінімальна зарплата вчителям і педагогам

Крім того, було створено окрему доплату в розмірі 20% для співробітників загальноосвітніх установ, що працюють в інклюзивних класах і групах. Нововведення поширюватиметься не тільки на працівників шкіл, але й на співробітників установ дошкільної, позашкільної, професійної та вищої освіти.

"Держава виділяє цільову субвенцію на підтримку інклюзивної освіти - придбання засобів корекції, дидактичних матеріалів, проведення додаткових занять. І, звісно, ми маємо фінансово підтримати співробітників таких класів і груп за рахунок додаткової надбавки", - заявила Лілія Гриневич.

Джерело: Міністерство освіти

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів