Вбивство Гандзюк: Активісти заявили, що один з фігурантів справи хоче втекти з країни

Йдеться про голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера

Катерина Гандзюк З відкритих джерел

Один з фігурантів справи нападу на радника мера Херсона і громадську активістку Катерину Гандзюк голова Херсонської обласної ради, глава місцевої ВО "Батьківщина" Владислав Мангер намагається втекти з країни. Про це повідомляють активісти спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?" з посиланням на власні джерела.

"Один з фігурантів справи нападу на Катерину Гандзюк, людина, яка в деяких джерелах вказана одним із ймовірних замовників вбивства, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер намагається втекти з країни. Інформація від наших джерел. Прес-служба цієї особи мовчить і ховається", - йдеться в повідомленні.

Активісти закликають владу не допустити того, щоб будь-хто з підозрюваних міг безперешкодно покинути Україну до закінчення слідства та покарання винних у смерті Гандзюк.

"Будь-яку втечу ми вважаємо проявом того, що влада і слідство дають можливість вірогідним фігурантам справи уникнути відповідальності", - зазначають активісти. Вони також додали, що в прес-службі голови Херсонської обласної ради Мангера, не можуть пояснити, куди саме він зник.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на радника мера Херсона Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку - громадську діячку облили кислотою. Вона дістала хімічний опік понад 30% тіла - це волосиста частина голови, обличчя, руки, ноги, передня частина грудної клітки, опік лівого ока.

Її транспортували до Києва і намагалися врятувати, проте 4 листопада поточного року на 34-році життя Катерина Гандзюк померла через поліорганну недостатність і хімічні опіки 30-39% тіла. Це спричинило громадське обурення із закликом до правоохоронних органів назвати, хто замовив Катю Гандзюк.

Наступного дня після смерті громадської діячки, 5 листопада, у телеграм-каналі The Newsroom було опубліковано матеріал "Чорний туман Каті Гандзюк", згідно з яким припускається, що Ігор Павловський міг передати гроші підозрюваному в замаху на Гандзюк Сергію Торбіну.

Окрім того, Верховна Рада заслухала звіт правоохоронців про розслідування нападів на громадських діячів та створила тимчасову слідчу комісію для розслідування нападів на громадських активістів.

 

12 листопада стало відомо про затримання та арешт Ігоря Павловського.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів