Валентин Резніченко: Центр матері та дитини ім. Руднєва отримає нове обладнання і стане дружнім простором

За словами Резніченка, придбання обладнання та реконструкція медичних установ проводиться за рахунок обласного бюджету

Фото з відкритих джерел

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що цьогоріч буде завершено реконструкцію Центру матері і дитини ім. Руднєва в Дніпрі, а вже зараз хірургічний корпус Центру отримав сучасний ангіограф, який використовується для операцій на судинах і головному мозку.

Досі подібні операції дітям Дніпропетровської області можна було зробити лише в Києві.

За словами Резніченка, купівля обладнання і реконструкція медичних установ проводиться за рахунок обласного бюджету.

"Вивести медицину на новий рівень - таке завдання ставить президент України Петро Порошенко. Щоб втілити його в життя, ми щорічно відкриваємо по одній оновленій обласній лікарні. Один із прикладів - хірургічний корпус дніпровського Центру матері і дитини ім. Руднєва. Ми будуємо його "з нуля". Паралельно ми купуємо обладнання”, - сказав губернатор Дніпропетровщини.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Операційний блок будується за європейським стандартом, тут передбачено антибактеріальне покриття стін і системи стерильного повітря. Також зараз у хірургічному корпусі, який будується, будуть кардіохірургія, відділення голови та шиї, пластична хірургія.

Резніченко також зазначив, що нове хірургічне відділення зможе збільшити кількість операцій в 3,5 рази - до 7 тис. на рік. Крім цього, тут будуть розташовані сучасні рентген-кабінет, кабінет томографії, палати, операційний блок з чотирма операційними, зал лікувальної фізкультури, масажні кабінети, а також єдиний в області басейн для дітей з асфіксією.

"Всі об'єкти, які ми будуємо або реконструюємо, - це комфортний доброзичливий простір", - підкреслив Резніченко.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Наразі будівельники завершують оздоблення фасаду і ведуть внутрішні роботи.

Як повідомлялося раніше, реконструйований педіатричний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва минулого року відкрив президент Петро Порошенко.

"Це спільний проект держави і регіону. Це результат моєї програми децентралізації влади, коли громада сама визначає свої пріоритети і направляє туди гроші", - сказав президент.

Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, що згідно з рейтингом губернаторів, складеного журналом "Кореспондент", Валентин Резніченко посів друге місце за показниками економічного, фінансового і соціального розвитку регіонів.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів