Валентин Резніченко: Центр матері та дитини ім. Руднєва отримає нове обладнання і стане дружнім простором

За словами Резніченка, придбання обладнання та реконструкція медичних установ проводиться за рахунок обласного бюджету

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що цьогоріч буде завершено реконструкцію Центру матері і дитини ім. Руднєва в Дніпрі, а вже зараз хірургічний корпус Центру отримав сучасний ангіограф, який використовується для операцій на судинах і головному мозку.

Досі подібні операції дітям Дніпропетровської області можна було зробити лише в Києві.

За словами Резніченка, купівля обладнання і реконструкція медичних установ проводиться за рахунок обласного бюджету.

"Вивести медицину на новий рівень - таке завдання ставить президент України Петро Порошенко. Щоб втілити його в життя, ми щорічно відкриваємо по одній оновленій обласній лікарні. Один із прикладів - хірургічний корпус дніпровського Центру матері і дитини ім. Руднєва. Ми будуємо його "з нуля". Паралельно ми купуємо обладнання”, - сказав губернатор Дніпропетровщини.

Операційний блок будується за європейським стандартом, тут передбачено антибактеріальне покриття стін і системи стерильного повітря. Також зараз у хірургічному корпусі, який будується, будуть кардіохірургія, відділення голови та шиї, пластична хірургія.

Резніченко також зазначив, що нове хірургічне відділення зможе збільшити кількість операцій в 3,5 рази - до 7 тис. на рік. Крім цього, тут будуть розташовані сучасні рентген-кабінет, кабінет томографії, палати, операційний блок з чотирма операційними, зал лікувальної фізкультури, масажні кабінети, а також єдиний в області басейн для дітей з асфіксією.

"Всі об'єкти, які ми будуємо або реконструюємо, - це комфортний доброзичливий простір", - підкреслив Резніченко.

Наразі будівельники завершують оздоблення фасаду і ведуть внутрішні роботи.

Як повідомлялося раніше, реконструйований педіатричний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва минулого року відкрив президент Петро Порошенко.

"Це спільний проект держави і регіону. Це результат моєї програми децентралізації влади, коли громада сама визначає свої пріоритети і направляє туди гроші", - сказав президент.

Нагадаємо, що згідно з рейтингом губернаторів, складеного журналом "Кореспондент", Валентин Резніченко посів друге місце за показниками економічного, фінансового і соціального розвитку регіонів.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...