Валентин Резніченко: Дніпропетровська область увійшла до списку лідерів зі створення нового освітнього простору в опорних школах

Валентин Резніченко Пресс-служба Днепропетровской ОГА

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко повідомив сьогодні, що згідно з рейтингом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Дніпропетровщина увійшла до списку лідерів областей зі створення в опорних школах нового освітнього простору.

За словами Резніченка, зараз комфортні та безпечні умови ДніпроОДА створює у майже 30 опорних школах регіону. "Їхні відмінні риси – яскраві енергозберігальні фасади, новітнє оснащення, сучасні предметні кабінети, меблі-трансформери", - сказав губернатор.

Зокрема, новий освітній простір уже створено у Петриківській та Юр’ївській опорних школах. Продовжуються ремонтні роботи в Межівській школі, на фініші – у Солонянській. Мають набути нового виду опорні школи в Апостоловому, Божедарівці, Іларіоновому, Святовасилівці, Софіївці, Томаківці.

Пресс-служба Днепропетровской ОГА

Проект "Новий освітній простір" – частина освітянської реформи "Нова українська школа". Це спільна ініціатива Мінрегіонбуду, Міністерства освіти і науки, а також влади на місцях. За даними Мінрегіонбуду, в Україні принципи нового освітнього простору впроваджують вже 115 шкіл. Крім Дніпропетровщини, активність демонструють Донецька, Житомирська, Рівненська області та місто Київ.

Основні принципи нового освітнього простору – мотивувальне середовище та креативний дизайн, зони для активного дозвілля, сучасне обладнання та програмне забезпечення, швидкісний Інтернет і Wi-Fi, енергоефективні технології, медіатеки, інклюзивно-ресурсні центри, безбар'єрний доступ.

Пресс-служба Днепропетровской ОГА

"Децентралізація, ініційована президентом Петром Порошенком, – одна з найуспішніших реформ в Україні. Її позитивні результати відчуваються й у сфері освіти. В опорних школах Дніпропетровщини створюємо належні умови для навчання. Осучаснення – як ззовні, так і зсередини. Фасади змінюємо на яскраві й енергозберігальні, класи забезпечуємо новим обладнанням, облаштовуємо пришкільну територію, будуємо спортивну інфраструктуру. Під час реконструкції враховуємо й потреби особливих дітей. Сучасна школа й новітні технології мають бути доступними кожній дитині", – зазначив Резніченко.  

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів