Вадим Рабінович повідомив про повторний арешт нерухомості Льовочкіних на Лазуровому узбережжі Франції

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Апеляційний суд залишив чинним рішення щодо арешту вілли народних депутатів України Сергія і Юлії Льовочкіних на Лазуровому узбережжі Франції і призначив повторний розгляд справи на 21 вересня поточного року. Рано зраділи – доведеться повертати награбоване. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі в Facebook повідомив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович, коментуючи в ЗМІ заяви про те, що він нібито "програв справу в суді Франції на користь Льовочкіних". Там же опубліковано скріни відповідних документів.

Сьогодні вранці низка вітчизняних ЗМІ повідомили з усним посиланням про те, що нібито народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович програв у Франції суд проти народного депутата, одного з лідерів "Опозиційного блоку" Сергія Льовочкіна та його сестри – народного депутата Юлії Льовочкіної, через що, цитуємо, "втратив 500 тисяч євро". За словами адвоката Льовочкіної, в рішенні суду вказується, що Рабінович нібито не мав повноважень діяти від імені держави Україна й отримувати дозвіл на тимчасову судову іпотеку на власність компаній на території Франції.

Нагадаємо, раніше Льовочкіни заперечували наявність такої вілли у Франції, а потім оскаржували в судових інстанціях її арешт з боку Рабіновича на користь України.

У відповідь Вадим Рабінович опублікував документ апеляційної інстанції, з якого випливає, що рішення, яке адвокати Льовочкіних голосно назвали "перемогою над Рабіновичем", призупинено, а повторний розгляд справи перенесено на 21 вересня поточного року. Він також опублікував скрін листа свого адвоката у Франції, що підтверджує це рішення.

"Щодо суду у Франції з групою Льовочкіних. По-перше, вони рано зраділи. По-друге, апеляційна інстанція всі рішення на користь цієї бригади зупинила (відповідний документ публікую нижче). По-третє, дійсно, вони представили в суд Ніцци папери про те, що народний депутат України не має права боротися за те, щоб повернути в Україну незаконно нажите, – це дійсно позиція нашої нинішньої влади. Нас будуть і далі грабувати, а ми не маємо права чинити опір. А ось хрін вам – все доведеться повернути награбоване!" – так емоційно прокоментував суть Вадим Рабінович у Facebook.

Нагадаємо також, що ще в лютому 2018 року народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович заявив, що рішенням суду міста Ніцца (Франція) заарештована нерухомість народного депутата й одного із лідерів "Опозиційного блоку" Сергія Льовочкіна та його сестри. Політик заявив, що він заплатив за реєстрацію тимчасової судової іпотеки у Франції понад 400 тисяч євро особистих коштів.

Інформація від суду Ніцци, коли відбудеться наступне засідання:

Інформація від суду Ніцци, коли відбудеться наступне засідання Facebook Вадим Рабинович

Лист адвоката у Франції, який відстоює бік Вадима Рабіновича:

Лист адвоката у Франції Facebook Вадим Рабинович

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів