У зоні ЧАЕС триває гасіння окремих осередків пожежі на площі 3 га, - ДержНС

Радіаційний фон у Києві, Чорнобилі та на промисловому майданчику ЧАЕС у межах норми

ГУ ДСНС України у Київській області

У зоні відчуження Чорнобильської АЕС (Київська обл.) станом на 10:30 середи тривають заходи з ліквідації окремих осередків пожежі на загальній площі близько 3 га, відкритого вогню немає. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

"Станом на 10:30 площу пожежі зменшено до 3 га. Відкритого вогню немає, спостерігається тління трьох осередків лісового перегною, трави, повалених дерев і пеньків", - сказано в повідомленні.

До гасіння пожежі залучено 35 одиниць техніки та 150 осіб. Авіація ДержНС здійснила 37 скидів (170 тонн) води.

Радіаційний фон у Києві, Чорнобилі та на промисловому майданчику ЧАЕС у межах норми, зокрема: у Києві радіаційний фон становить 11 мкР/год (безпечний рівень - до 30 мкР/год). У м. Чорнобиль радіаційний фон становить 32 мкР /год (безпечний рівень - до 50 мкР/год). На промисловому майданчику Чорнобильської АЕС радіаційний фон становить 51,6 мкР/год (безпечний рівень - до 140 мкР/год).

Нагадаємо, 5 червня о 10:10 у Київській області в зоні відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення сталося займання сухої трави з подальшим розповсюдженням пожежі на лісовий масив на площі близько 10 га.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів