У Житомирській ДФС спростували інформацію про вилучення великої суми грошей у голови служби, - ЗМІ

В ГУ ДФС Житомирської області спростували інформацію про нібито вилучення під час відбувалося сьогодні обшуку великої суми грошей у голови служби Олександра Лаврова, пишуть "Українські новини" з посиланням на власні джерела.

Як пояснили в управлінні, прокуратура проводила обшук, пов'язаний зі старою справою за ухилення від сплати податків ряду підприємств, розташованих по всій Україні, яке податківці "відпрацьовували" ще в 2016 році.

В рішенні суду на проведення обшуку значився досить великий список речей, дозволених для вилучення, аж до м'ясної продукції або великої рогатої худоби.

У результаті було вилучено ряд речей, які джерела не пов'язують з розслідуванням: порожні флешки, таблиці, старі мобільні телефони, які вже давно не використовувалися.

Як сказано в матеріалі, заступник керівника служби Наталія Новоженіна зберігала на роботі відносно велику суму готівки. І хоча гроші, як пише видання, не мали ніякого стосунку до провадження, у зв'язку з яким проводився обшук, ні в якихось інших справах також не фігурували, не були позначені, як зазвичай позначають хабар -  купюри відразу ж сфотографували і відправили знімки керівництву Генеральної прокуратури, після чого вони з'явилися в Інтернеті.

"Це частина моїх власних заощаджень, 190 тисяч гривень, вони задекларовані. Будь-хто може зайти на сайт НАЗК і подивитися мою електронну декларацію (в деклации Новоженіної зазначено, що вона має готівкою 320 тисяч гривень, а також 3 тисячі доларів). Я планувала розрахуватися з будівельниками за ремонт, - допомагаю батькам будувати дачу в Макарівському районі Київської області. Я живу в Києві, працюю в Житомирі. Тому не хотіла залишати вдома ці кошти. Я відразу попередила співробітників правоохоронних органів, що в приміщенні знаходяться мої особисті заощадження і вказала на місце, де вони зберігаються. Це було зафіксовано в протоколі. Як і моя посада. Чому в ЗМІ потрапила повністю перекручена інформація, залишається тільки здогадуватися. Ніякого права вилучати ці кошти правоохоронці, звісно, не мали. І я буду домагатися повернення цих грошей. Немає абсолютно нічого, що давало б право засумніватися в легальності походження цих коштів", - пояснила Наталія Новоженіна.

Нагадаємо, сьогодні на сторінці у Facebook генерального прокурора Юрія Луценка з'явилася фотографія з розкладеними гривневими купюрами і підписом "Чистимо кабінети керівництва ДФС Житомирської області".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів