У ЄС засудили відкриття Росією мосту через Керченську протоку

Раніше повідомлялося, що Володимир Путін відкрив автомобільну частину мосту через Керченську протоку

"Крымский мост"

Європейський Союз засудив відкриття Росією автомобільної частини мосту через Керченську протоку. Про це йдеться у відповідній заяві Європейської служби зовнішньої дії.

"Російська Федерація побудувала Керченський міст до Кримського півострову без згоди України. Це є ще одним порушенням суверенітету і територіальної цілісності України Росією. Міст обмежує прохід суден через Керченську протоку в українські порти Азовського моря. Європейський Союз і надалі засуджує незаконну анексію Криму і Севастополя Росією і не визнає цього порушення міжнародного права", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін відкрив автомобільну частину мосту через Керченську протоку, що з'єднує анексований Крим і Краснодарський край РФ. Автомобільний рух мостом планують відкрити вранці 16 травня. В українському МЗС повідомили, що Україна буде працювати над розширенням національних і міжнародних санкцій стосовно фізичних та юридичних осіб, причетних до незаконного будівництва мостового переходу через Керченську протоку.

Зазначимо, українська сторона вийшла з договору з Росією про будівництво мосту в 2014 році – після анексії Криму. Незважаючи на це, роботи зі зведення мосту почали в травні 2015 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів