В ЄС запевнили, що мають намір завершити процедуру надання безвізу Україні в найкоротші терміни, - МЗС

Профільний комітет ЄП 9 березня підтримав надання безвізового режиму Україні

Спікер МЗС України Мар'яна Беца МИД Украины

У Раді ЄС запевнили, що мають намір завершити процедуру надання безвізу Україні в найкоротші терміни.

Про це повідомила прес-секретар Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца в ефірі "112 Україна".

"Сьогодні було дуже позитивне рішення. Воно було очікуваним, оскільки вже позитивно була оцінена робота, проведена Україною... Далі мають відбутися дебати та прийняття рішення про безвізовий режим на пленарному засіданні Європейського парламенту. Колись це буде важко коментувати, тому що це залежить виключно від графіку Європарламенту. Наступний етап - це схвалення Радою ЄС та підписання відповідного законодавчого акту. Тут терміни вже не залежать від України, це внутрішня процедура ЄС. Нас запевнили європейські партнери, що це буде досить швидко. Вони самі зацікавлені у виконанні своїх зобов'язань. Ми дуже сподіваємося, що ця процедура запрацює якомога швидше", - розповіла Беца.

Новини за темою: Європарламент голосуватиме за безвіз для України 3-6 квітня, - журналіст

Нагадаємо, 28 лютого Європарламент і Рада ЄС погодили безвізовий режим для українців. Посли при ЄС 2 березня 2017 р. від імені Ради підтвердили неформальну угоду про лібералізацію візового режиму для українців. 9 березня профільний комітет Європарламенту підтримав надання безвізового режиму Україні.

Тепер домовленість повинен підтвердити ЄП на пленарній сесії, яка запланована орієнтовно на 3-4 квітня. Остаточне затвердження безвізового режиму для громадян України має відбутися на засіданні Ради ЄС у закордонних справах 11 травня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів