До ЄС без віз в'їхало майже 1,9 тис. українців, - ДПСУ

Найбільш жвавим напрямком залишається Польща

Украинское фото

Станом на 06:00 12 червня правом безвізових подорожей вже скористалися 1894 українців. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Повідомляться, що станом на 06:00 12 червня правом безвізових подорожей вже скористалися 1894 наших співвітчизники. 78% з цієї кількості перетнули кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордонах з країнами ЄС, а 22% - в пунктах пропуску для авіаційного сполучення", - відзначили в прес-службі.

Як і раніше, найбільш жвавим напрямком залишається Польща. 63%, а це майже 950 українців, почали знайомство з Європою саме з цієї країни.

"Від початку безвізу зафіксовано дві відмови нашим громадянам у перетині кордону. В обох випадках - за попередні порушення міграційного законодавства на території країн ЄС", - додали в ДПСУ.

Новини за темою: Мешканці окупованого Криму зможуть подорожувати до ЄС без віз за наявності біометричних паспортів України, - МЗС

Нагадаємо, з опівночі 11 червня 2017 всі громадяни України, які мають біометричний паспорт, зможуть відвідувати без віз 30 країн Європи: всі країни ЄС, крім Великої Британії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Ісландію та Норвегію. Українці можуть перебувати там до 90 днів протягом кожних 180 днів.

Для подорожей потрібно мати при собі паспорт, зворотний квиток, страховку і гроші. Якщо у вас є запрошення, достатньо мати е-мейл з контактними даними сторони, що приймає. Детальніше про те, які документи потрібні для безпроблемного перетину кордону з ЄС, читайте в статті на 112.ua.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів