В Ялті закриють гірські дороги у зв'язку з погіршенням погодних умов

Гостей і жителів Криму просять утриматися від відвідування гірської місцевості у зв'язку з загрозою обмерзання екскурсійних стежок і маршрутів

112.ua
У зв'язку з прогнозованим погіршенням погодних умов з 30 грудня 2013 року по 8 січня 2014 року буде обмежено рух транспортних засобів по автодорозі Ялта - Бахчисарай за винятком машин категорії М 1 (повнопривідних). Про це повідомляє прес-служба Ялтинської міськради. Дане рішення було прийнято на виконання листа начальника Головного управління держслужби України з надзвичайних ситуацій Автономної Республіки Крим міською комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Гостей і жителів Криму просять утриматися від відвідування в зазначений період гірській місцевості у зв'язку з загрозою обмерзання екскурсійних стежок і маршрутів.

Нагадаємо, кримські рятувальники також попереджали про підвищення температури повітря до +10 градусів, що може призвести до танення снігу. Разом з тим, у нічний час очікується пониження температури повітря до -3 , що призведе до утворення льоду на автомобільних дорогах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів