В Ужгороді до військкомату не з'явилося близько 70% призовників

Відзначається, що під час осіннього призову до військкомату мало з'явитися 1 377 призовників

Фото з відкритих джерел

В Ужгороді до військового комісаріату не з'явилося 68% призовників. Про це повідомили в прес-службі Ужгородської міськради.

"Під час осіннього призову-2018 підлягають оповіщенню (щодо явки, - ред.) до військового комісаріату 1 377 призовників, з яких близько 100 мають проходити строкову службу. Наголошувалося, що наразі одна з головних проблем – неявка призовників до військкомату. При 100-відсотковому оповіщенні призовників до військкомату не прибуло 68% молодих людей", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за невиконання громадянами військового обов'язку передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

"За неявку за викликом військового комісаріату передбачено накладення штрафу від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо таке правопорушення вчинено повторно протягом року, то другого разу накладається штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів. Найсуворіше покарання за неодноразове ухилення від строкової служби – обмеження волі строком до трьох років", – додали в прес-службі міськради.

Як відомо, 1 жовтня в Україні стартувала осіння призовна кампанія, яка триватиме до 31 грудня.

Нагадаємо, указ президента України Петра Порошенка про терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення призовів у 2018 році 10 вересня було внесено зміни, зокрема до ст. 2 указу від 15 лютого 2018 року. Згідно з новими термінами, осінній призов громадян України на строкову військову службу буде продовжено до грудня 2018 року замість листопада, зазначеного в первісній версії.

У Генштабі повідомляють, що продовження термінів осіннього призову до війська зумовлено збільшенням кількості призовників для комплектування військ Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів