В урядовому кварталі проходить акція протесту шахтарів

Протестувальники також незадоволені діями міністра енергетики Насалика, який не займається їх питанням

В урядовому кварталі проходить акція протесту шахтарів, де протестувальники вимагають виплат зарплати. Про це в ефірі "112 Ураїна" заявив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

"У минулому році Україна купила за кордоном майже на 70 млрд гривень вугілля, в той час, коли українське вугілля дешевше і воно на місці. Навіщо везти вугілля з Росії, США чи Австралії? Наступне питання, люди незадоволені поведінкою міністра Ігоря Насалика, який причетний прямим чином до того, що син Януковича вкрав кращі хлібні пласти в ДП "Селидіввугілля". Міністр прикрив і прикриває цю крадіжку, таким чином міністр сам бере участь у цій корупції. Тут велика частина протестуючих шахтарі Селідова, де шахти стали з цієї причини на межі закриття. У них немає перспективи виплати зарплати", - сказав він.

Зазначимо, раніше Волинець заявляв про те, що шахтарі не можуть заплатити за комунальні послуги через затримку зарплат. За його словами, він обговорював питання зарплат з міністром енергетики Насаликом, але результату все ще немає.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів