В уряді створять робочу групу щодо змін до чинного законодавства у галузі туризму

Наразі йдеться про посилення ліцензійних вимог до провадження туроператорської діяльності та створення дієвого механізму реалізації цивільної відповідальності туроператора перед туристами

Степан Кубів Капитал

У Кабінеті міністрів України буде створено робочу групу, котра буде займатися врегулюванням ситуації, що склалась на туристичному ринку. Відповідне доручення дав перший віце-прем’єр-міністр–міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає прес-служба міністерства.

Зазначається, що через комерційні непорозуміння між туроператорами та авіаперевізниками, українські громадяни отримують неналежну якість туристичних послуг.

"Водночас, Мінекономрозвитку в рамках чинного законодавства позбавлене дієвих інструментів впливу на гравців туристичного ринку", - зазначено в повідомленні.

Робоча група, котру буде створено за дорученням Кубіва, має напрацювати пропозиції змін до чинного законодавства у сфері туризму.

Так, йдеться про посилення ліцензійних вимог до провадження туроператорської діяльності та створення дієвого механізму реалізації цивільної відповідальності туроператора перед туристами.

Крім того має бути розглянуто підвищення розміру фінансового забезпечення туроператорів. Нарешті, комісія визначить якою має бути адміністративна відповідальність суб’єктів туристичної діяльності за порушення законодавства у сфері туризму та іншого.

Наразі у випадку порушень туроператорами своїх зобов'язань громадянам радять звертатися до Держпродспоживслужби: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1, (044) 279 12 70,  278 84 60, 278 41 70, head@consumer.gov.ua.

"До заяви додавайте: фото- та відео-матеріали, копію договору на туристичне обслуговування; розрахункові квитанції понесених витрат тощо", - зазначили у міністерстві.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури вже посилило технічну перевірку стану літаків після інцидентів з українськими туристами у Тунісі. 

28 червня близько 300 туристів з України не могли вилетіти з Тунісу. Причиною того, що відбувається, став конфлікт між авіакомпанією Bravo Airways і Oasis Travel. Вони звинувачували один одного у невиконанні зобов'язань, що призвело до затримок із вильотами. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів