В Умань на іудейський Новий рік прибули понад 9,5 тис. хасидів, - Нацполіція

Правопорядок забезпечують понад 500 поліцейських

Фото з відкритих джерел

На святкування іудейського Нового року (Рош Га-Шана) до Умані прибули понад 9,5 тис. паломників-хасидів із семи країн світу, повідомляють у прес-службі ГУ Нацполіції в Черкаській області.

Хасиди почали з'їжджатися до Умані за кілька днів до урочистих заходів на могилі цадика Нахмана і в місцевій синагозі. На забезпечення правопорядку в місті в дні святкування іудейського Нового року залучено понад 500 правоохоронців.

Новини за темою: Прикордонники готуються до зустрічі десятків тисяч хасидів: На святкування Рош-га-Шана в Умані очікують до 40 тис. паломників

Поки що паломництво хасидів в Умані відбувається без пригод.

"Станом на ранок 18 вересня до міста Умань на святкування Рош-Га-Шана прибули понад 9,5 тис. паломників-хасидів із семи країн світу. На цей час порушень громадського порядку в зоні компактного перебування паломників не допущено", - заявили в поліції Черкаської області.

Нагадаємо, Новий рік за іудейським календарем (Рош Га-Шана) цього року святкується 20-22 вересня. До Умані на Рош Га-Шана з'їжджаються паломники-хасиди для відвідування могили духовного лідера брацлавських хасидів цадика Нахмана. Хасиди вірять, що якщо зустріти Рош Га-Шана біля його могили, то наступний рік буде дуже щасливим для них.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів