В Україні п'ята частина дітей народжуються поза шлюбом, - Кулеба

Кулеба також переконаний, що "дітям від самого дитинства треба закладати основи розуміння, що таке сім'я, виховувати в дусі поваги до батьків і допомагати самим вирости хорошими батьками"

Прес-служба президента України
В Україні п'ята частина дітей народжуються поза шлюбом. Про це заявив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, повідомляє прес-служба глави держави.

"Нині статистика, по суті, свідчить про те, що кожна п'ята дитина в Україні народжується поза шлюбом", - сказав Кулеба. Так, якщо у 2000 р. таких дітей було 66 000 (17% від загальної кількості народжених дітей), то в 2013 р. - 111 000 (22% від загальної кількості народжених).

Крім того, він підкреслив важливість широкого і тісного діалогу державних органів влади і церков усіх конфесій у питаннях підтримки сім'ї та культивування відповідального батьківства. "Нашим спільним завданням є формування ціннісних орієнтирів держави, і, на мою думку, одним із таких орієнтирів є міцна, здорова сім'я", - підкреслив він.

Новини за темою: Україна і Словенія підписали меморандум про співпрацю у сфері протимінної діяльності, - Кулеба

Серед основних проблем уповноважений зазначив ухилення батьками від сплати аліментів, маніпулювання дитиною під час сімейних конфліктів, насильство над дітьми в сім'ях і соціальне сирітство.

Кулеба також переконаний, що "дітям від самого дитинства треба закладати основи розуміння, що таке сім'я, виховувати в дусі поваги до батьків і допомагати самим вирости хорошими батьками".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів