До України почали прибувати перші паломники-хасиди, в Умані посилюють заходи безпеки

В цьому році Рош Гашана будуть святкувати з 9 по 11 вересня

facebook аэропорта "Киев"

Термінал "В" аеропорту Бориспіль, який виділили спеціально для прибуття до України паломників-хасидів, прийме перший рейс вже о 9:20 ранку сьогодні, 5 вересня. Про це повідомляє канал "112 Україна".

Всього очікується прибуття 10 рейсів з паломниками, які прямують до Умані на святкування Рош Гашана. У цьому році святкування розпочнуться в неділю 9 вересня і триватимуть до вівторка 11 вересня.

Охорону терміналу будуть здійснювати співробітники Національної гвардії. В самій Умані також посилили заходи безпеки, повідомляє прес-служба поліції Черкаської області - в понеділок 3 вересня до міста прибув загін з 600 поліцейських з 12 областей України, в тому числі патрульні поліцейські, оперативні співробітники, кінологи з собаками і вибухотехніки.

Наголошується, що торік на святкування до України прибули близько 33 тисяч паломників.

Нагадаємо, щороку в Умані відбувається паломництво євреїв, які є послідовниками брацлавського хасидизму (одна з течій в хасидському іудаїзмі), на могилу свого духовного лідера — цадика Нахмана.

Традиційно вони приїжджають до цього міста у вересні, тому що для них Умань – місце однієї з найбільш шанованих святинь, місце щорічного масового паломництва. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів