До України не пустили російського репера Антоху МС

Три концерти виконавця в Києві, Харкові та Дніпрі скасовано

Фото з відкритих джерел

Російського музиканта Антона Кузнєцова, який виступає під псевдонімом Антоха МС, не впустили до України. У зв'язку з цим три концерти репера в Києві, Харкові та Дніпрі скасовано. Про це повідомляється на офіційній сторінці музиканта.

"Дорогі друзі, ми змушені повідомити, що сьогоднішній концерт Антоха МС у Києві, Харкові, Дніпрі скасовано з причини відмови у в'їзді артисту на територію України! Ми мали всі необхідні документи, так само ми заздалегідь отримали дозволи в СБУ на проведення заходу, але Антону все одно відмовили у в'їзді", - йдеться в повідомленні.

Організатори і музикант вибачилися перед усіма, хто купив квитки на концерти. Усі вони підлягають поверненню в місцях купівлі, починаючи з 5 березня.

Зазначимо, що ймовірною причиною відмови у в'їзді став виступ Антохи МС в анексованому Криму. За інформацією ЗМІ, він грав на вечірці заходу #improveyourselffest у Сімферополі 14 листопада 2015 року. Наразі доступу до відео із записом цього виступу на офіційному Youtube-каналі артиста нема.

H2D

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів