До України не пустили прокремлівських журналістів з Італії, Чехії та Росії

Російський політичний оглядач приїхав із двома дітьми і вдавав із себе представника фірми з продажу дизайнерського одягу

пресс-служба ГПСУ

Державна прикордонна служба 1 травня не впустила в Україну проросійських журналістів  з Італії, Чехії та Росії, які прямували в Україну "висвітлювати" річницю трагедії 2 травня в Одесі. Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби.

Двох іноземців не пропущено через кордон в аеропорту "Бориспіль" на підставі інформації, яка надійшла від інших правоохоронних органів.

Новини за темою: СБУ заборонила в'їзд до України російським дипломатам, висланим з США

"Не пропущені громадяни Італії та Чехії неправдоподібно висвітлювали події, які відбувалися протягом останнього періоду в Україні", - зявили у ДПСУ.

Зокрема, громадянин Італії під виглядом фотографа свого часу перебував на території окупованого Донбасу та неодноразово виступав на так званому телебаченні "Оплот TV". В програмах він озвучував брехливу інформацію про перебіг подій на Сході України.

Громадянин Чехії виявився журналістом політичного видання, який також спотворював інформацію та неправдиво висвітлював події, що відбуваються в Україні. 

Новини за темою: Станом на сьогодні 538 росіянам заборонено в'їзд до України, - Держприкордонслужба

Крім того, ще одного громадянина Росії співробітники Держприкордонслужби не пропустили в нашу країну вже за результатами бесіди. Адже він не зміг підтвердити мету своєї поїздки. Росіянин прибув з двома дітьми начебто як представник фірми з продажу дизайнерського одягу, а насправді виявився політичним оглядачем російського видавництва.

Усіх трьох іноземців повернули зворотними рейсами.

Нагадаємо, що 2 травня 2014 року в Одесі відбулися масові заворушення, під час яких загинули близько 40 осіб. 

Конфлікти почалися в центрі міста на вулицях Грецькій, Дерибасівській, Грецькій площі, а потім перейшли на територію Куликового поля, де сталася пожежа в Будинку профспілок.

Новини за темою: Україна заборонила ввезення з РФ ще трьох пропагандистських книг

Сьогодні в Одесі правоохоронці перевірили територію Куликового поля на наявність вибухівки, а також посилили патрулювання

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів