В Україну на святкування Рош Гашана прибули близько 30 тисяч хасидів-паломників

Співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні вже оформили майже 28 тисяч паломників

В Україну на святкування єврейського Нового року Рош ха-Шана прибувають хасиди Мар'ян Кушнір Facebook

В Україну на святкування єврейського Нового року Рош Гашана до Умані прибули 28 тис. паломників-хасидів. Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

"Загалом співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні вже оформили майже 28 тис. паломників", – йдеться у повідомленні.

В прикордонній службі відзначили, що щороку на святкування єврейського Нового року Рош Ха-Шана в Україну прибувають кілька десятків тисяч хасидів-паломників, які відвідують місто Умань Черкаської області.

Цьогорічне свято припало на період з 9 по 11 вересня.

Як наголошується, найбільше організованих груп хасидів, а саме понад 10 тис. осіб, приїхало 6 вересня. Їх оформлення прикордонники здійснювали в основному в аеропортах "Бориспіль", "Жуляни", "Львів" та "Одеса", а також в пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Румунією і Словаччиною.

У прес-службі відомства зазначили, що Держприкордонслужба заздалегідь відпрацювала комплекс заходів щодо зустрічі організованих груп хасидів.

"Проведені спеціальні тренінги для інспекторів прикордонної служби з питань ознак підробки паспортних документів та ідентифікації осіб, опрацьовано порядок отримання попередньої інформації про прибуття груп і організовано здійснення прикордонного контролю на окремих смугах руху, збільшено кількість робочих місць і прикордонних нарядів", – зазначили прикордонники.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів