В українських в'язницях незабаром приберуть скляні перегородки в приміщеннях для короткострокових побачень

При цьому заходи безпеки буде збережено

Открытый источник

У всіх українських установах виконання покарань мають намір прибрати скляні перегородки, які використовуються під час короткострокових побачень. Про це розповів заступник міністра юстиції Денис Чернишов в інтерв'ю "Сегодня".

"Ми змінили, наприклад, порядок спілкування укладених з рідними і близькими на короткострокових побаченнях. Частина наших установ вже втілила новий порядок в життя, прибравши "знамениті" перегородки між тими, хто спілкуються. Незабаром так буде скрізь. Тобто якщо до людини прийшла мама або дружина, вона може не просто побачити її через скло і поговорити по телефону, а й обійняти… Для тих, хто відбувають покарання, це дуже важливо, в тому числі і для зміцнення їх соціальних зв'язків, а значить, для майбутнього повернення в суспільство" , - зазначив він.

За словами Чернишова, усіх, хто приїжджає на такі побачення, перевіряють на предмет відсутності заборонених речей, а за самим процесом зустрічі спостерігають співробітники установ. "Це необхідні заходи безпеки", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше в Житомирській колонії під час перевірки виявили "VIP-камеру" для "авторитетів".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів